Rainbow page separator

Novoměstští chovatelé chystají výstavu, děti mají vstup zdarma

Pátek, 3. srpna 2018

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Tradiční Horáckou výstavu drobného zvířectva připravuje Český svaz chovatelů v Novém Městě na Moravě. Uskuteční se v chovatelském areálu za nádražím ve dnech 18. a 19. srpna.
K vidění budou opět s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovky zvířat, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to zejména králíci, drůbež, holubi a okrasné ptactvo. Venku budou umístěny klece s králíky a drůbeží, v hale zase expozice holubů a exotického ptactva včetně zázemí pro návštěvníky. Těch se každým rokem na výstavě sejde na několik s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovek, ať už se jedná o rodiče s malými dětmi, kteří se přijdou podívat na zvířátka, anebo chovatele, již na výstavě chtějí zakoupit vhodné kusy k vylepšení svého domácího chovu.
Děti dostanou možnost pohladit si králíčky a jiné drobné ochočené savce, navíc nejmenší návštěvníci ve věku do deseti let mají na chovatelskou výstavu vstup zdarma. Expozice budou přístupné v sobotu 18. srpna od 8 do 17 hodin a v neděli 19. srpna od 8 do 15 hodin.