Nové Město na Moravě, nove mesto na morave, aktuality, hlášení, rozhlas
Rainbow page separator

Novoměstští si mohou vybrat dobu hlášení rozhlasu

Čtvrtek, 25. července 2013

38683-namesti-nove-mesto-na-morave-virtualni-fotografie-z-rc-mikrokopteru-dajcNové Město na Moravě / Připomínky obyvatel k nevyhovující době hlášení městského rozhlasu stály za aktuálním hlasováním na oficiálních stránkách Nového Města. Lidé se jeho prostřednictvím mohou vyjádřit, kdy by se jim nejlépe hodilo, aby se pravidelné hlášení městského rozhlasu uskutečňovalo. Na výběr jsou dopolední hodiny, pak doba mezi 14. a 15. hodinou, o hodinu později, anebo ve stávajícím čase, což je vždy ve středu a v pátek mezi 16 a 16.30 hodinami.

Hlavním argumentem připomínek obyvatel města a jeho nejbližšího okolí k možné změně doby vysílání rozhlasu je konec pracovní doby ve velkých firmách, jenž je mezi 14. a 15. hodinou. Podle tohoto námětu by v tuto dobu rozhlasovou relaci slyšeli i ti lidé, kteří jsou právě na cestě z práce domů či jdou na autobus.

Hlasování je možné nejenom v elektronické podobě na webu, ale i „papírově“ pomocí formulářů v městské knihovně. Diskutovat o tomto tématu mohou lidé i na webových stránkách www.vas-nazor.cz.