Rainbow page separator

O cenu veřejnosti bojují taktéž stavby ze žďárského okresu

Středa, 22. května 2024

Žďársko / Pět z celkem devatenácti přihlášených stavebních počinů v podobě novostaveb či rekonstrukcí sbírá hlasy pro Cenu veřejnosti v 22. ročníku soutěže Stavba roku Kraje Vysočina. Hlasovat je možné do neděle 26. května prostřednictvím SMS zpráv, jejichž tvar podle pořadového čísla stavby je možné zjistit na webu soutěže.   

Odkaz na web ZDE

Ze žďárského okresu je možné udělit hlas buď rekonstrukci penzionu a restaurace JUST v Jimramově, sportovní hale ve Žďáře nad Sázavou, dostavbě biatlonového areálu v novoměstské Vysočina Areně, lávce pro pěší v Olešné, místní části Nového Města na Moravě, a cyklostezce kolem Kazmírova rybníka v Novém Městě na Moravě.

Přehlídku v uplynulém roce dokončených stavebních akcí pořádá Spolek Stavba Vysočiny ve spolupráci se Svazem podnikatelů ve stavebnictví, Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě a Krajem Vysočina. Titul Stavba Vysočiny uděluje odborná komise, vyhlášení všech výsledků aktuálního ročníku se uskuteční v pondělí 10. června v novoměstském kulturním domě.