Rainbow page separator

O víkendu lidé před novoměstskou nemocnicí nezaparkují

Čtvrtek, 30. června 2016

Nemocnice Nové Město na Moravě

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / V rámci Mistrovství světa horských kol, které se v druhé polovině týdne koná v novoměstské Vysočina Areně, bude pro veřejnost dočasně uzavřeno hlavní parkoviště před novoměstskou nemocnicí, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to o víkendu – ve dnech 2. a 3. července.
„Plochu budou pro kyvadlovou dopravu využívat organizá[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toři Mistrovství světa horských kol. Pacienti a návštěvníci nemocnice mohou využívat dolní parkoviště s vjezdem z ulice Německého,“ informoval mluvčí novoměstské nemocnice Roman Kra[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tochvíl.
Spodní parkoviště má být po oba dny, tedy jak v sobotu, tak i v neděli, mo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toristům k dispozici bezplatně, závora u parkovacího au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomatu bude zvednutá.