Rainbow page separator

„Odvážný večer, aneb malé kroky k velkému cíli…“ – Pecha Kucha Night Vol.9

Čtvrtek, 13. září 2018

Žďár nad Sázavou / V pátek, dne 14.9.2018 ve 20.00 hod. v prostorách Nádvoří Rezidence Veliš ve Žďáře nad Sázavou proběhne 9. večer III. cyklu Inspirativních večerů Pecha Kucha Night.

Večer, který nás čeká, nese podtitul: „…odvaha, aneb malé kroky k velkému cíli“ a představí se v něm odvážní lidé všech věkových kategorií a různých profesních zaměření. Odvaha ne vždy byla jejich hlavním životním mottem, ale žijí život k naplnění svých životních hodnot a cílů a díky tomu mají dostatek touhy a odhodlání dělat mnohdy i odvážné kroky. TO je totiž také jedna z definic odvahy, „jít a nezastavit se před první překážkou.“

Pecha Kucha – je projekt, jehož záměrem je vytvořit prostor pro vzájemné setkávání a inspirování lidí a v překladu znamená „Noc povídání či tlachů“. Během jednoho večera tak má každý z přednášejících přesně 6 minut a 40 sekund, během nichž může předvést 20 obrázků, přičemž každý z nich může komentovat po dobu 20 sekund, to je právě 400 vteřin, tedy oněch 6 minut a 40 vteřin a ani o chlup více!
Koho tentokráte tento inspirativní večer v netradičním formátu přivítá?

1. JAN VLACHYNSKÝ – extratřída podnikatel – zakladatel nejlepšího baru v republice a nyní majitel již 5-ti exklusivních podniků, které lákají svou originalitou a dokonalým servisem pro své klienty

2. TÁTA PARŤÁK – bloger, inspitátor a správnej táta a to nejen v kolonce rodič, kterému záleží na tom, aby na svých dětech nepáchal podobné nepravosti, jako většina rodičů a člověk, který ví, že nesmíš, nemůžeš, či nedělej, ještě nikoho k inspirativní aktivitě neposunulo.

3. MIROSLAVA NĚMCOVÁ – dlouholetá česká politička, odvážná mluvčí a žena s jasným názorem. Žena, která pochází z našeho města, ale kterou ve skutečnosti mnoho z nás doopravdy nezná. Pojďme se o ní dozvědět trochu více než to, co nám řeknou media.

4. RADEK JAROŠ – horolezec, cestovatel a král Himalájí – zdolal všechny světové 8-mičkové vrcholy. Jestli někdo zná respekt vůči přírodě a současně v sobě umí vyburcovat odvahu, je to právě tento úžasný horolezec. Jak být v souladu s přírodou a nepřestřelit odvahy nám prozradí právě on.

5. KRISTÝNA DOLEJŠOVÁ – cestovatelka, blogerka a holka „za všechny normální holky“, Kristýna je dívka, která má ráda krásu, ale zjistila, že není nad tu, která je opravdová a tu se ve svém projektu za normální holky rozhodla ukazovat světu.

6. DANUŠE NERUDOVÁ – první rektorka ve stoleté historii Mendlovy univerzity a bojovník za rovné příležitosti pro muže i ženy. Neměla to lehké a v našich podmínkách to asi v budoucnu lehké mít nebude, protože „úspěch se prý neodpouští…“ a přesto má odvahu být svá a jít tam, kde cítí, že má být.

7. LIBOR HOŘENÍ – mladý, velmi úspěšný podnikatel, inovátor a Laskavec, zakladatel projektu Dobrokávy – kávy, kterou platíte nikoliv penězi, ale dobrým skutkem. Nečekané a přesto nádherné a funkční, pojďme s Liborem poslat dobro dál.

8. ANNA MAREŠOVÁ – světově oceňovaná a vyhledávaná designérka, která šokovala svět svou desénovou kolekcí erotických hraček. Je prostě vzrušující dělat věci jinak.

Po akčním večeru bude následovat ještě akčnější „Afterparty“ v Kavárně u Tety Hany, kde budeme v inspirativní konverzaci pokračovat při sklence vína, či jiných lahodných pochoutkách až do brzkých ranních hodin.

Vstupenky:
https://vstupenka.net/udalosti/pechakucha-zdar-nad-sazavou-vol-9/