Rainbow page separator

Opilec nadával ženě v restauraci, skončil na záchytce

Pátek, 3. listopadu 2017

Policie České republiky

Bystřice nad Pernštejnem / Oznámení o muži, který slovně napadal ženu v jednom z podniků v ulici Zahradní v Bystřici nad Pernštejnem, přijali tamní policisté.
„Operační důs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tojník na mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to ihned vyslal policejní hlídku. Přivolaní policisté u muže provedli dechovou zkoušku na zjištění pří[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomnosti alkoholu v dechu. Muž nadýchal 2,65 promile. Vzhledem k [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomu, že vznikla důvodná obava, že bude ve svém jednání po odjezdu hlídky pokračovat, policisté ho zajistili a převezli do protialkoholní záchytné stanice k vystřízlivění,“ přiblížila policejní mluvčí Stanislava Miláčková.
Případ policisté zadokumen[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovali jako přestupek proti občanskému soužití, kterým se dále bude zabývat příslušný správní orgán.