Rainbow page separator

Opilec rozhazoval zboží v trafice, nadýchal 2,8 promile

Sobota, 4. září 2021

Zloděj ukradl z rodinného domku uniformu, pálenku i hodiny

Žďár nad Sázavou / K opilému muži, který obtěžoval svoje okolí, vyjížděli na základě telefonátu na tísňovou linku poslední prázdninový den kolem patnácté hodiny do ulice Chelčického žďárští policisté.
„Muž v pros[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toru trafiky shazoval zboží, choval se nevhodně a padal na zem. Policisté na místě zjistili, že se jedná o dvacetiletého muže, kterému při dechové zkoušce naměřili hodnotu 2,8 promile alkoholu,“ informovala o incidentu policejní mluvčí Jana Kroutilová.
Pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tože hrozilo, že opilec bude po odjezdu policistů ve svém nevhodném počínání pokračovat, zajistili ho a následně eskor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovali do jihlavské protialkoholní záchytné stanice k vystřízlivění. „Muž je podezřelý ze spáchání přestupku proti veřejnému pořádku, který policisté šetří,“ upřesnila policejní mluvčí.