Žďár nad Sázavou, zdar nad sazavou, aktuality, vstup, úřad
Rainbow page separator

Otevřeli opravený vstup městského úřadu

Čtvrtek, 17. listopadu 2011

mestsky-urad-zdar-nad-sazavou-novy-vstup-recepce-2Žďár nad Sázavou/ Lepší komfort pro návštěvníky nyní skýtá budova městského úřadu ve Žďáře nad Sázavou. Ve středu 16. listopadu odpoledne byl slavnostně zprovozněn několik měsíců uzavřený vchod do této budovy.

mestsky-urad-zdar-nad-sazavou-novy-vstup-recepce-3 Za dveřmi na klienty úřadu čeká zbrusu nová recepce, ve které se lidem budou věnovat dvě pracovnice. Proměnou prošly celé vstupní prostory do objektu – jsou nyní otevřenější, s velkými okny, modernější, se zajímavý barevnými detaily a na neposledním místě – jejich technické parametry vyhovují novým zákonným předpisům.

mestsky-urad-zdar-nad-sazavou-novy-vstup-recepce-1Stavební úpravy, které odstartovaly koncem července letošního roku, ale nepotěší jenom klienty, kteří potřebují na žďárském městském úřadě něco vyřídit a zamířit proto do vyšších pater budovy. Větší pohodlí čeká také na ty, kteří je doprovázejí. U recepce totiž mají k dispozici příjemné posezení. I nadále je také v přízemí budovy možnost občerstvení v tamním bufetu.