Rainbow page separator

Parkoviště u nemocnice uzavřou a zastávku přesunou do centra

Úterý, 18. Prosinec 2018

Nové Město na Moravě / Jiné místo k parkování si budou muset najít pacienti i návštěvníci novoměstské nemocnice, protože hlavní parkoviště bude ve dnech 20. až 23. prosince uzavřeno kvůli Světovému poháru v biatlonu.
„Lidé budou muset hledat parkovací místa jinde, buď v přilehlých ulicích, anebo na dolním parkovišti. Organizátoři akce jako parkoviště připravují louku nad nemocnicí, tam bude možné také zaparkovat,“ upozornila mluvčí novoměstské nemocnice Tamara Pecková.
S omezením při parkování musí ve dnech biatlonového poháru počítat i personál. „Zaměstnancům nemocnice bude umožněno parkovat na louce nad nemocnicí. Měli by najíždět spodním nájezdem, zaparkují ve spodní části podél kolejí předkem auta kolmo ke kolejím,“ upřesnila Pecková s tím, že komplikace v dopravě čekají rovněž lidi, kteří se do nemocnice vypraví autobusem. „Zastávka u nemocnice bude v termínu 20. až 21. prosince od 12 do 24 hodin přesunuta na zastávku Nové Město na Moravě, centrum. Od 22. do 23. prosince bude přesunuta po celý den,“ dodala Tamara Pecková.