Rainbow page separator

PĚSTUJI, AŤ NEZEZELENÁM – ZAHRADNICKÁ VÝZVA od Plastie

Čtvrtek, 16. Duben 2020

Milí zahradníci, začátečníci i vy ostřílení pěstitelé neváhejte a udělejte si letos z pěstování prioritu a radost. Zasejte vše, co máte. Věnujte pěstování jídla maximum prostoru na svých parapetech, balkonech a zahradách.

Věřte, že i v obyčejném truhlíku nebo na miniaturní předzahrádce vypěstujete spoustu zdravé zeleniny a ovoce. Máte –li soutěživého ducha a rádi sdílíte radost z vlastních rajčat, okurek nebo bazalky, pak je tahle výzva přesně pro Vás!

Zapojte rodinu a sázejte, ukažte, co Čech to rozený zahrádkář. Pojďte se o tu vaši zelenou radost podělit. Vzhledem ke karanténě to bude zapojení trochu virtuální.

JAK SE ZAPOJIT 

Soutěž probíhá na Instagramu urbalivebyplastia. Zapojíte se sdílením fotky z vašeho pěstování na okenním parapetu, na balkoně, na terase, na vlastní nebo komunitní zahradě nebo kdekoliv jinde. Fotku nasdílejte na svůj veřejný IG profil, v komentáři použijte hastag #pestujiatnezezelenam a označte profil @urbalivebyplastia

O CO SE HRAJE 

Na konci každého měsíce vybereme jednoho výherce, kterého oceníme sadou výrobků na pěstování: truhlík Berberis 60 cm, pěstební set a konvička. Sdílet svoji pěstitelskou radost a úspěchy můžete průběžně až do konce měsíce června.  Prvního zapáleného pěstitele odmění Plastia už  1. 5. 2020, posledního pak 1. 7. 2020.

Více informací o výzvě najdete na webu Plastie https://www.plastia.eu/clanky-a-aktuality/pestuji-at-nezezelenam-67