Bengál, kapela
Rainbow page separator

Podpořte žďárskou kapelu Bengál v boji o kapelu Vysočiny

Čtvrtek, 10. Červenec 2014

Skupina Bengál

Vysočina /Právě dnes započal druhý ročník multižánrového hudebního festivalu Vysočina fest, který se stejně jako minulý rok koná v jihlavském amfiteátru v sousedství zoologické zahrady, kde se během třídenního programu představí hvězdy jako Tomáš Klus, Čechomor, kapela Chinaski, Jednotka akademického rapu J.A.R., skupina Wanastovi Vjecy či MIG 21 v čele s Jiřím Macháčkem.
Soutěž kapel
Do finálového kola soutěže o nejlepší amatérskou kapelu Vysočiny, která je s festivalem spojena se dostala i nadějná žďárská kapela Bengál. Jde o mladou autorskou skupinu muzikantů, která vás již několik let těší svou tvorbou po klubech jak ve Žďáře nad Sázavou, tak i v jiných městech našeho okresu. Jejich melodický folk-rock oslovil spoustu lidí, kteří si na facebookových stránkách festivalu odhlasovali vystoupení této skupiny na hlavním pódiu a to přímo v sobotu ve čtvrt na tři odpoledne.
Podpora začínajících kapel
Již několik dní běží druhé kolo soutěže ve kterém kapely bojují o dva dny v profesionálním hudebním studiu Sono Records a vytvoření nahrávek, což by jim pomohlo dostat se do širšího povědomí veřejnosti a potěšit jejich hudbou mnohem více lidí. Jde o velmi ostře sledované klání, a proto můžeme být hrdí na to, že se právě žďárská kapela Bengál drží na předních příčkách této soutěže.
Pomozte i vy
I vy můžete podpořit žďárské muzikanty. Tvorbu kapely Bengál si můžete poslechnout na jejich stránce na Bandzone.cz http://bandzone.cz/bengal a jak jim pomoci v soutěži o nejlepší amatérskou kapelu Vysočiny se dozvíte v popisku facebookové události http://bit.ly/jak-hlasovat-pro-bengal.
Vždyť hudba je přeci krásná věc a byla by škoda nepodělit se o ni s ostatními.