Rainbow page separator

Policisté zkontrolovali řidiče, nadýchal skoro dvě promile

Pátek, 26. listopadu 2021

Bohdalov / Devětačtyřicetiletého řidiče, který byl za volantem pod vlivem alkoholu, přistihli v rámci silniční kontroly žďárští policisté u Bohdalova.
„Policisté kontrolovali v úterý 23. lis[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topadu před jedenác[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tou hodinou večer na silnici druhé třídy v katastru obce Bohdalov osobní au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomobil značky Hyundai, jehož řidičem byl devětačtyřicetiletý muž. Ten se podrobil také dechové zkoušce a její naměřená hodnota činila 1,81 promile alkoholu. Výsledek opakovaného měření byl 1,87 promile,“ informovala policejní mluvčí Stanislava Rázlová.
Podnapilý šofér na místě přišel o řidičský průkaz a v další jízdě již pokračovat nemohl. „Policisté následně věc zadokumen[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovali a zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky,“ upřesnila mluvčí.