Žďár nad Sázavou, zdar nad sazavou, aktuality, Srdíčko, centrum, zaměstnání
Rainbow page separator

Poradenství při hledání zaměstnání v Srdíčku pokračuje

Neděle, 15. Leden 2012

201009051106_logo-srdicko-kolpingovo-dilo-zdarŽďár nad Sázavou/ Rodinné centrum Srdíčko ve Žďáru nad Sázavou se v roce 2011 zapojilo do projektu Sítě mateřských center s názvem Krok k zaměstnání. Projekt nabízí individuální konzultace s odbornicí na personalistiku Mgr. Pavlou Nečasovou. Má pomoci hlavně matkám po rodičovské dovolené v orientaci na trhu práce.

„ Poradenství při hledání zaměstnání nabízíme od září 2011. O konzultace je velký zájem, všechny nabízené hodiny byly v minulém roce zcela vyčerpány. Zúčastnilo se celkem 19 žen, které díky konzultacím získaly konkrétní informace orekvalifikacích, pracovních příležitostech nebo jim poradenství pomohlo alespoň najít sebedůvěru po delší rodičovské dovolené,“ uvedla vedoucí koordinátorka centra Kateřina Šalandová.

Všechny zúčastněné ženy také mohly po dobu konzultace využít bezplatného hlídání dětí v prostorách centra Srdíčko.

Projekt pokračuje i v letošním roce v těchto termínech: 25. ledna, 22. února,     7. března, 21. března, 11. dubna a  23. dubna vždy od 9 do 15 hodin. Na konzultace je třeba se předem objednat u koordinátorek centra na mailu srdicko@kolping.cz nebo na telefonu 734 346 479. Tam také zájemci obdrží všechny potřebné informace.

Připravila: Jana Kamarádová, DiS., koordinátorka RC Srdíčko
E: kamaradova.srdicko@kolping.cz
M: 604 331 794