Rainbow page separator

PR: Chemický peeling vyřeší problémy s vráskami, s akné a v tomto období hlavně s pigmentovými skvrnami

Pátek, 20. Listopad 2015

Kosmetické studio Daisy Žďár nad Sázavou

Která žena by nechtěla být krásná. Marnivost je její přirozeností a proto  sleduje každou známku stárnutí. A stejně jako zralým ženám vadí přibývající, byť sebenepatrnější vrásky, náctileté dívky zase trápí pupínky, bez nichž se období dospívání neobejde.

Projevy stárnutí pleti, akné nebo pigmentace různého původu už ale nyní nejsou neřešitelným problémem. Stačí se s důvěrou obrátit na odborníky.
Například na žďárské Daisy studio Hany Vejrostové, které v oboru působí už třiadvacet let, takže se může pochlubit nejen profesionalitou, ale také tradicí.

Jednou z nabídek, jež má kosmetické studio Daisy pro své klientky, je takzvaný chemický peeling. Jde o aplikaci ovocných kyselin na pokožku, které svým působením dokážou doslova zázraky. Odloučí povrchovou vrstvu kůže, jež je pak díky procesu hojení nahrazena novými buňkami. Tímto způsobem dojde k projasnění, pročištění a omlazení pleti, vyhlazení jemných vrásek a k redukci rozšířených pórů, k regeneraci pokožky poškozené sluncem. Chemický peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení a regeneraci pokožky, redukci pigmentací a jako součást léčby akné obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad chemickou cestou.
Chemický peeling je vhodný pro všechny, kteří očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti.

Kosmetické studio Daisy pracuje s nejšetrnějším a nejkvalitnějším chemickým peelingem na trhu, z francouzských laboratoří Renophase, díky němuž může být každá žena krásná, ať už je jí méně či více let.

Kosmetické studio Daisy Žďár nad Sázavou