Rainbow page separator

PR: Permanentní make-up dokáže podtrhnout krásné rysy tváře a skrýt její nedostatky

Neděle, 15. února 2015

Permanentní make-up - Daisy - Hana Vejrostová Žďár nad Sázavou

Všichni sdílíme stejné ideály – ideály na vytváření krásy. Samotné tetování je známo již několik tisíc let. Znamenalo ochranu proti zlým duchům, u Inků a Aztéků mělo velice silný náboženský význam. Staří Řekové a Římané používali tetování k označování zajatců a otroků – jako význam neomezené diktatury nad nimi. Obrázky byly znakem síly a sebevědomí.

Dnes je tetování velmi rozšířeno, neplatí už, že je záležitostí nižších společenských vrstev nebo zločinců. Dnes je výrazem estetického cítění a touhy po kráse.

Rozdíl mezi klasickou tetováží a pigmentací používanou pro permanentní make-up (mikropigmentací) spočívá v technice provedení. Při klasickém tetování jde jehla až do hloubky 5 mm a používají se těžké barvy a díky nim i hloubce je výsledek doživotní. Při pigmentaci se tetuje pouze do hloubky 0,5-0,7 mm a používají se přírodní hypoalergení barviva a proto je trvanlivost omezena na 2-5 let.

Permanentní make-up dokáže podtrhnout krásné rysy vaší tváře a skrýt její nedostatky či potlačit drobné asymetrie. Není ale náhražkou klasického líčení. Technika kresby může být až vlasově plasticky jemná, kterou nikdy nedocílíte běžnými líčidly. Výsledkem mají být ty nejpřirozenější a nejjemnější odstíny, které upraví celkovou vizáž vaší tváře.

Permanantní make-up je účinný nástroj proti projevům stárnutí. Správně aplikovaný je tak přirozený, že vaše okolí nic nepozná a přitom váš obličej vypadá svěží a upravený. Lze tak doplnit velikost, hustotu a tvar obočí (čárkovanou metodou), oči zvýraznit oční linkou a rty orámovat nebo doplnit chybějící pigment, či potlačit jejich asymetrii.
Permanantní make-up je vhodný pro ty, kdo nosí kontaktní čočky nebo brýle,  mají citlivé oči,  necítí se bez nalíčení dobře, aktivně sportují, nechtějí ztrácet líčením čas nebo jsou alergičtí na kosmetické přípravky.

Chcete-li vypadat v každé chvíli upraveně navštivte kosmetické studio Daisy, Na Úvoze 15 (Steak Bar Vysočany), Žďár nad Sázavou. 15-letá praxe po celé České republice.

Tel. +420 734 325 313

www.daisy.ic.cz