Rainbow page separator

PR: Ve Žďáře nad Sázavou se otevřela nová laser arena

Pondělí, 8. června 2015

MATRIXX LASER ARENA Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou /Milovníci akční zábavy si přijdou na své. Laser game je reálná, sportovně společenská adrenalinová hra pro 2–12 hráčů. Více hráčů znamená více terčů a tím pádem i více zábavy! Hra je určena pro muže, ženy, dospělé i děti, kteří chtějí zažít skvělou zábavu a odreagovat se. Každý hráč je před začátkem hry vybaven speciální elektronickou vestou s laserovou pistolí a nekonečnou municí. Pomocí této zbraně se hráč snaží zasáhnout světelná čidla na vestě protihráče. Pokud je sám zasažen, je na 5 sekund vyřazen ze hry. Během této doby se snaží ukrýt a setřást tak své pronásledovatele. Poté se vesta samočinně aktivuje a hráč je opět zapojen do hry. Za každý přesný zásah se hráči započítává určitý počet bodů.

Cílem hry je získat co nejvíc bodů pro sebe nebo pro svůj tým. Jen jeden tým vyhrává, jen jeden hráč je ten nejlepší! Jedna hra trvá 15 minut a věřte, že Vám dá zabrat. Tabulka s výsledky vám bude vytištěna hned po hře. Dozvíte se, kdo byl z vaší skupiny nejlepší, kdo šel nejvíc po vás a koho jste dostali vy.

Celá hra se odehrává ve speciálně upravené temné aréně se spoustou překážek, kde se budete schovávat a střílet po protivnících. Kromě toho, jestli budete hrát v týmu nebo sami, si můžete vybrat také z několika herních režimů a každá hra tak bude úplně jiná (kdo by nechtěl zkusit hru na upíry, hru s omezenou municí nebo na posledního vítězného střelce v aréně?).

Připravena je také speciální hra na oslavu narozenin, přijít můžete v rámci teambuildingové akce Vaší firmy nebo programu Vaší školy. A protože budete mít po hře pěknou žízeň, vybrat si můžete z celé řady nápojů, včetně populárního Bubble Tea.

Těšíme se na Vás

Matrixx laser arena, nám. Republiky 17, Žďár nad Sázavou