Rainbow page separator

Praxe trochu jinak …

Úterý, 10. Březen 2020

Žďár nad Sázavou / V rámci odborného výcviku jsme se my, studentky 1. ročníku Střední školy obchodní a služeb, oboru interiérové a aranžérské tvorby, zúčastnily pracovního workshopu v prodejně Barvičky ve Žďáru nad Sázavou.

Majitel obchodu pan Hűbl nám s velkou ochotou vysvětloval a ukazoval sortiment tapet, lepidel, penetrací, nářadí a pomůcek potřebných k tapetování. Seznámil nás s používáním fototapet, samolepicích folií a barev v interiéru, které v prodejně nabízí. Se zástupci firmy Vavex jsme si mohli vyzkoušet lepení tapety se vzorem. Seznámili nás s novými katalogy tapet, které jsou inspirací pro náročného zákazníka. Mohli jsme vidět i ukázky používání barevných křídových sprejů, které dokonale změní jakýkoliv povrch, dále tabulových a magnetických stěrek a barev, dekoračních šablon a pestrého sortimentu barev.

Moc děkujeme za získané informace a zkušenosti, které se nám budou hodit do budoucna. Bylo to pro nás příjemné zpestření naší praxe. Mile rády tuto prodejnu doporučujeme všem, kteří si neví rady, jak tapetovat a malovat v interiéru.

Žákyně 1. ročníku oboru interiérové a aranžérské tvorby

Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou
Datum: 9. 3. 2020